شرکت شیان فراز مهر آسا

پایه چراغ دکوراتیو

یکی از محصولات نورپردازی و روشنایی دکوراتیو خیابانی است که دارای شکل بسیار زیبا ، کاربرد بالا و مخاطب زیادی می باشد . ارتفاع این پایه بین 6 الی 12 متر بوده و جهت پوشش بدنه این محصول را می توان از رنگ پلی اورتان استفاده کرد .
Image

کاربرد پایه های چراغ دکوراتیو پارکی جهت تامین روشنایی بلوارها، اتوبانها، خیابانها، پارکها و فضای سبز و ... می باشد.
این محصولات با دارا بودن کاربردهای تزئینی و دکوراتیو سعی کرده است رضایت مشتریان را در داخل و خارج از کشور جلب نماید همچنین شرکت شیان فراز مهر آسا تلاش می کند تا محصولات تولیدی خود را با آخرین فناوری ها روز دنیا مطابق نماید.
چراغ های حیاطی یا پارکی دارای طرح هایی زیبا و خلاقانه می باشند که این ویژگی باعث شده است تا از چراغ های محوطه ای برای زیباسازی معابر و فضاهای باز پارک ها استفاده شود و تنوع بالای این چراغ ها باعث شده است تا نظر هر سلیقه ای جلب شود بنابراین دامنه کاربرد چراغ های پارکی و حیاطی علاوه بر استفاده در پارک ها یا سازمان های دولتی به منازل ، باغ های و ویلاهای شخصی نیز گسترش پیدا کرده است.
در ساخت چراغ های حیاطی و محوطه ای از ورقه های آلومینیوم و آهن و همچنین مواد پلاستیکی مانند پلی کربنات ، پلی اکرولیک و پلی امید استفاده شده است و به دلیل کاربرد خاص این چراغ ها جنسشان نیز اهمیت بالایی دارد.

پایه چراغ روشنایی

مدل دلفین

مدل پرتو

مدل پارمیس

مدل ستاره

مدل آذرخش

مدل ماهان

مدل مهتاب

مدل مرسده


شرکت شیان فراز مهر آسا با استعانت از خداوند متعال ، هميـاری پرسنل و متخصـصین کارآزموده و بهره گيری از کلیه دستگاه های مورد نیاز تولید سازه های شهری و با استفاده از مرغوبترين مـواد اوليه موجود در كشـور به منظور تامين نيـازهای روز افزون این صنعت در سال 1390 با ظرفيت تولید سالانه شش هزار تن انواع پایه و برج فلزی و مبلمان شهری در شهرک صنعتی خیرآباد تاسيس گردید.

گالری تصاویر