شرکت شیان فراز مهر آسا

شرکت شیان فراز مهر آسا

شرکت شیان فراز مهر آسا با استعانت از خداوند متعال ، هميـاری پرسنل و متخصـصین کارآزموده و بهره گيری از کلیه دستگاه های مورد نیاز تولید سازه های شهری و با استفاده از مرغوبترين مـواد اوليه موجود در كشـور به منظور تامين نيـازهای روز افزون این صنعت در سال 1390 با ظرفيت تولید سالانه دو هزار تن انواع پایه و برج فلزی و مبلمان شهری در شهرک صنعتی خیرآباد تاسيس گردید.
این شرکت در یک دهه فعالیت افتخارآمیز خود با استفاده از ماشين آلات پيشرفته با تکنولوژی روز دنیا، توانسته است با دستیابی به اهداف اصلی خود طراحی و تولید برج ها و پایه های روشنایی، برج پرچم، پایه چراغ های دکوراتیو، پایه چراغهای پارکی، مخازن فلزی مکانیزه زباله، ، نیمکت های خیابانی و پارکی و دیگر مبلمان شهری سهم بسزایی در امر تامین نیازهای روشنایی معابر، زیبا سازی و مکانیزاسیون خدمات شهری داشته باشد.

این شرکت توانسته است با بهره گیری از تکنولوژیهای نوین و دستگاه های پیشرفته پاسخگوی کلیه نیازمندی های مشتریان و متقاضیان باشد.

شرکت شیان فراز مهرآسا با توجه به سیاست مدیریتی خود مبنی بر کسب اعتماد و رضایت مشتری توانسته است با ارائه محصولات و خدمات با کیفیت خود، تاییدیه های موردنظر را کسب نماید.
این شرکت از بدو تاسیس با ورودی موفق به عرصه صنعت روشنایی که بيانگر توان و ظرفيت بالای مجموعه این حوزه است و با تجارب متنوع به دست آمده در عرصه ساخت سازه های فولادی و اجرای پروژه های روشنایی متعدد در سطح کشور و اخذ تائیدیه های بین المللی (سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 ، سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001 و مدیریت ایمنی بهداشت و محیط زیست HSE – MS ) و همچنین تطبیق محصولات خود با استانداردهای اروپایی توانسته است خود را به عنوان یکی از برترین شرکت های این حوزه در کشور مطرح سازد .
شرکت شیان فراز مهر آسا با احترام به فرهنگ ارائه خدمات برتر، نوآوری و تنوع در تولیدات و خدمات، بهره گیری از دانش و تجربه و بکارگیری استانداردهای فنی روز دنیا ، اقدام به تولید انبوه انواع مبلمان شهری نظیر نیمکت و صندلی پارکی و همچنین مخازن زباله شهری نموده است. 
این شرکت آمادگی دارد کالا یا خدمات مورد نیاز را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت ، تامین و ارائه نماید.و همچنین آماده عقد قرار داد با سازمانهای دولتی ، شرکت های خصوصی می باشد .
شرکت شیان فراز مهر آسا با به کارگیری نیروی متخصص و استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا به طراحی و تولید انواع محصولات مبلمان شهری مطابق با نیاز مشتری می پردازد .


شرکت شیان فراز مهر آسا با استعانت از خداوند متعال ، هميـاری پرسنل و متخصـصین کارآزموده و بهره گيری از کلیه دستگاه های مورد نیاز تولید سازه های شهری و با استفاده از مرغوبترين مـواد اوليه موجود در كشـور به منظور تامين نيـازهای روز افزون این صنعت در سال 1390 با ظرفيت تولید سالانه شش هزار تن انواع پایه و برج فلزی و مبلمان شهری در شهرک صنعتی خیرآباد تاسيس گردید.

گالری تصاویر